Mobilna Scianka Wspinaczkowa Gravito
Mobilna Scianka Wspinaczkowa Gravito Mobilne Centrum Wspinaczkowe Struktura www.gravito-events.pl www.facebook.com/MobilnaScianaWspinaczkowa

O wspinaniu
Wspinanie dostarcza solidnej dawki ożywczego RUCHU oraz niezłej porcji EMOCJI.
Wspinaczka stała się źródłem doznań, jakich nie są w stanie zapewnić tradycyjne formy aktywności ruchowej, a przy okazji rozwijane są takie cechy jak:
– wiara we własne siły,
– potrzeba odnoszenia sukcesów,
– siła woli,
– odwaga,
– pracowitość,
– partnerstwo,
– bezinteresowność.

W ostatnich latach obserwujemy szybki wzrost zainteresowania
wspinaczką wśród dzieci i młodzieży, ale także dorosłych.
Można nawet mówić o modzie na „wspin”. Popularne są wyjazdy na skałki, oblężone są sztuczce ściany wspinaczkowe. My idziemy o krok naprzód – z mobilną ścianą wspinaczkową przyjeżdżamy tam, gdzie chcecie i sobie wymarzycie

Bezpieczeństwo
Możemy iść na wiele kompromisów, ale nie znamy pojęcia kompromis jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ściana wyprodukowana jest zgodnie z EUROPEJSKĄ NORMĄ PN-EN 12572 dotyczącą sztucznych ścian wspinaczkowych oraz wymogami prawa budowlanego. Sprzęt wspinaczkowy, z którego korzystamy, jest najwyżej jakości i spełnia surowe normy UIIA i CE. Obsługa ściany to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie wspinaczkowe, a przede wszystkim odpowiednie badania do prac na wysokości oraz ukończony kurs operatora ściany. Podczas imprez zapewniamy też instruktorów z Polskiego Związku Alpinizmu.

O nas
Wróćmy do dzieciństwa – zaraz po tym jak nauczyliśmy się chodzić, rozpoczęło się wspinanie: na krzesła, drabiny, drzewa. Odkrywaliśmy trzeci wymiar, doświadczyliśmy co to przestrzeń. Wreszcie – już jako dorośli – zrozumieliśmy, że wspinanie to nasza pasja.
Teraz tę pasję staramy się przekazywać Wam – naszym Klientom.

O naszej ściance
Nasza mobilna ściana wspinaczkowa jest największym tego typu obiektem w Polsce. Wysoka na prawie 7 metrów zapewnia możliwość wspinania aż 4 osób jednocześnie na blisko 40 metrów kwadratowych zróżnicowanej powierzchni wspinaczkowej. Rysa, półki skalne, przewieszenia zapewniają świetną zabawę zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych wspinaczy. Dzięki unikalnej kolorystyce do złudzenia przypomina naturalne skały i wzbudza ogromne zainteresowanie.

Plaża, las, park czy miejska dżungla – gdziekolwiek sobie zażyczysz nasza ściana dotrze zawsze na czas bez względu na drogę, jaką przyjdzie nam pokonać. Trudny teren czy masa ściany (grubo ponad 2 tony) nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ na miejsce imprezy ciągniemy ją samochodem terenowym. Nie ma takiego miejsca, w którym nie da się postawić naszej ściany. Ustawialiśmy już ją w terenie z pozoru całkowicie niedostępnym. Z ciekawszych lokalizacji możemy wymienić wyrobisko po nieczynnym kamieniołomie, plażę, halę, a nawet ścisłe centrum miasta. Ściana, mimo imponujących rozmiarów, zajmuje relatywnie niewiele miejsca. Rozstawiamy ją zaledwie w 20 minut.

Za nami już setki imprez plenerowych i tysiące zadowolonych klientów oraz wiele kilometrów, które przebyliśmy z naszym „mobilnym gigantem” (tak pieszczotliwie nazywamy naszą ścianę). Gwarantujemy, że ze względu na nasze doświadczenie i wspaniałą ścianę wspinaczkową impreza zorganizowana we współpracy z nami będzie najlepsza. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!!!

Nasza mobilna ścianka wspinaczkowa to mobilny gigant:
– 7 metrów wysokości,
– 40 metrów powierzchni,
– 9 dróg wspinaczkowych.

Największa, najładniejsza i najbardziej znana ścianka wspinaczkowa w Polsce jest zawsze gotowa, by przyjechać do Ciebie